Voorjaars Competitie Tennis

28 maart 2022


INDELING KNLTB VOORJAARSCOMPETITIE TENNIS 2022 IS BEKEND!

 

vr 1-4-2022

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 66
     
    LOONSE DUINEN 1
    YSSELSTEYN 1

di 5-4-2022

  • Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 9
     
    LOONSE DUINEN 1
    FRISSELSTEIN 1

vr 8-4-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 10
     
    SET `77 4
    LOONSE DUINEN 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 13
     
    LOONSE DUINEN 2
    ARCEN 1
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21
     
    LOONSE DUINEN 1
    GENNEP 2
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 47
     
    GRUBBENVORST 4
    LOONSE DUINEN 2
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 50
     
    VIERLINGSBEEK 1
    LOONSE DUINEN 3
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6
     
    ZIJTAART 1
    LOONSE DUINEN 1

za 9-4-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 56
     
    LOONSE DUINEN 1
    PACKADOR 2

zo 10-4-2022

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 97
     
    VENRAY 2
    LOONSE DUINEN 1
  • Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 6
     
    LIESSEL 2
    LOONSE DUINEN 1
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 5
     
    GENNEPER PARKEN 1
    LOONSE DUINEN 1

di 12-4-2022

  • Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 9
     
    LANGENBOOM 1
    LOONSE DUINEN 1

vr 15-4-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 10
     
    LOONSE DUINEN 1
    ARCEN 1
  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 66
     
    RODHE 4
    LOONSE DUINEN 1

za 16-4-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 56
     
    GEMERT 2
    LOONSE DUINEN 1

ma 18-4-2022

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 97
     
    LOONSE DUINEN 1
    APOLLO-SEVENUM 1
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 5
     
    LOONSE DUINEN 1
    SWALMEN 1
  • Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 6
     
    LOONSE DUINEN 1
    DE SNELLE SPRONG 1

di 19-4-2022

  • Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 9
     
    LOONSE DUINEN 1
    SET `77 4

vr 22-4-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 10
     
    FAIR PLAY 1
    LOONSE DUINEN 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 13
     
    TEVER 1
    LOONSE DUINEN 2
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21
     
    SAMBEEK 2
    LOONSE DUINEN 1
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 47
     
    LOONSE DUINEN 2
    ARCEN 2
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 50
     
    LOONSE DUINEN 3
    GRUBBENVORST 3
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6
     
    LOONSE DUINEN 1
    SINT TUNNIS 1

za 23-4-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 56
     
    LOONSE DUINEN 1
    VENLO 3

zo 24-4-2022

  • Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 6
     
    LEVEROY 1
    LOONSE DUINEN 1
  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 97
     
    RODHE 3
    LOONSE DUINEN 1
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 5
     
    RULEC 2
    LOONSE DUINEN 1

di 26-4-2022

  • Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 9
     
    HERTOG JAN 2
    LOONSE DUINEN 1

vr 29-4-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 10
     
    LOONSE DUINEN 1
    DE SNELLE SPRONG 1
  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 66
     
    LOONSE DUINEN 1
    LOTTUM 2

za 30-4-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 56
     
    `T ROOT 2
    LOONSE DUINEN 1

zo 1-5-2022

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 97
     
    LOONSE DUINEN 1
    HORST 2
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 5
     
    LOONSE DUINEN 1
    CAROLUS 1
  • Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 6
     
    LOONSE DUINEN 1
    RUIVER 2

di 10-5-2022

  • Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 9
     
    LOONSE DUINEN 1
    TOPIO 1

vr 13-5-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 10
     
    ESTEREN 1
    LOONSE DUINEN 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 13
     
    LOONSE DUINEN 2
    DE RAAM-WANROIJ 1
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21
     
    LOONSE DUINEN 1
    SINT TUNNIS 1
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 47
     
    VIERLINGSBEEK 2
    LOONSE DUINEN 2
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 50
     
    LOONSE DUINEN 3
    VENRAY 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6
     
    PIETER BRUEGHEL 1
    LOONSE DUINEN 1

za 14-5-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 56
     
    GRUBBENVORST 1
    LOONSE DUINEN 1

zo 15-5-2022

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 97
     
    OP DREEF 3
    LOONSE DUINEN 1
  • Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 6
     
    HORST 1
    LOONSE DUINEN 1
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 5
     
    HEEZE 1
    LOONSE DUINEN 1

di 17-5-2022

  • Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 9
     
    ESTEREN 1
    LOONSE DUINEN 1

vr 20-5-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 10
     
    LOONSE DUINEN 1
    LANGENBOOM 1
  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 66
     
    LOONSE DUINEN 1
    SVOC `01 3

za 21-5-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 56
     
    LOONSE DUINEN 1
    SAMBEEK 2

zo 22-5-2022

  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 97
     
    LOONSE DUINEN 1
    RODHE 2
  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 5
     
    LOONSE DUINEN 1
    RULEC 3
  • Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 6
     
    LOONSE DUINEN 1
    OP DREEF 1

di 24-5-2022

  • Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 9
     
    EDOS 1
    LOONSE DUINEN 1

vr 27-5-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag – 3e klasse – Afdeling 10
     
    LEUNEN V-H 1
    LOONSE DUINEN 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 13
     
    VENRAY 1
    LOONSE DUINEN 2
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21
     
    LOONSE DUINEN 1
    GRAAF HERMAN 1
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 47
     
    AFFERDEN 1
    LOONSE DUINEN 2
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 50
     
    LOONSE DUINEN 3
    SIEBENGEWALD 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6
     
    HTC SON 1
    LOONSE DUINEN 1

za 28-5-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 56
     
    VIERLINGSBEEK 1
    -
    LOONSE DUINEN 1

zo 29-5-2022

  • Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 5
     
    GRUBBENVORST 3
    LOONSE DUINEN 1
  • Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 6
     
    VELDEN 1
    LOONSE DUINEN 1
  • Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 97
     
    TOPSPIN-BOXMEER 2
    -
    LOONSE DUINEN 1

vr 3-6-2022

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 66
     
    VENRAY 1
    LOONSE DUINEN 1

vr 10-6-2022

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 13
     
    LOONSE DUINEN 2
    SAMBEEK 1
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 21
     
    FAIR PLAY 1
    LOONSE DUINEN 1
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 47
     
    LOONSE DUINEN 2
    SAMBEEK 4
  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 50
     
    YSSELSTEYN 1
    LOONSE DUINEN 3
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6
     
    LOONSE DUINEN 1
    GEMERT 1

Nieuwscategorieën

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 478 641 474

Sportpark De Raaij

Raaijweg 13
5825 AL Overloon

KVK-nummer

40215327