Spek onze clubkas

06 september 2021


Spek de clubkas samen met PLUS Verbeeten Een steuntje in de rug kunnen we na afgelopen seizoen wel gebruiken. Daarom organiseert PLUS Verbeeten van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november een unieke spaaractie: Spaar je club gezond.

Klanten kunnen sparen voor sponsorpunten. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvang je er al één. Hoe meer sponsorpunten jij spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van onze club. Het geld wat hiermee wordt opgehaald komt ten goede aan een buitenkraan, zodat leden in de mogelijkheid zijn om hun flesje bij te vullen, ook als de kantine gesloten is. 

Het doneren van je spaarpunten kan via https://mijn.plus.nl/sponsorpunten/verzilveren?id=1204 

Nieuwscategorieën Algemeen

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 478 641 474

Sportpark De Raaij

Raaijweg 13
5825 AL Overloon